Splň si svůj sen a vylaď svůj Dj skill. Staň se studentem djské školy na party ostrově Ibiza, kterou tě provede Lucca a Subgate a zahraj si v tamních klubech!

Během letošního léta se mají možnost nejen talentovaní djs vypravit na pověstný mejdanový ostrov Ibiza a spojit svou dovolenou s lekcemi djingu v tamní renomované djské a producentské škole Ibiza Blau Music School

Speciálně pro české a slovenské zájemce se jako lektoři budou starat domácí producenti a djs Lucca a Subgate, které můžete pravidelně vídat na předních eventech u nás i v zahraničí, kde supportují jména jako je Carl Cox, Joris Voorn, Paul Kalkbrenner a další. 

Ibiza Blau Music School je supportována významnou asociací Ocio Ibiza a díky oficiálnímu partnerovi – společnosti Pioneer, tak mají studenti během kurzů k dispozici profesionální techniku od od této renomované značky.

Ibiza Blau Music School video

Kurzy, které povedou kromě Luccy a Subgatea také ředitelka Blanka Nova a tým místních profesionálů, jsou rozděleny na jednotýdenní a dvoutýdenní. Na závěr každého dne čeká studenty praxe v podobě vystoupení v místních klubech a hotelových barech. 

Pokud si chcete splnit vaše sny, navštivte stránky Ibiza Blau Music school, zaregistrujte se a užijte si vaší dovolenou na tomto mejdanovém ostrově: https://ibizablaumusic.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *