Tomorrowland 2022 spustil waiting list

Přestože hlavní předprodeje jsou za námi a festival v nich byl bleskově vyprodaný, na Tomorrowland je stále možné se dostat!

Tomorrowland 2022 se uskuteční hned třikrát, po tři po sobě jdoucí víkendy: Weekend 1 = 15. – 17. července 2022, Weekend 2 = 22. – 24. července 2022, Weekend 3 = 29. – 31. července 2022. Místem konání bude samozřejmě pohádkový rekreační areál De Schorre mezi městy Boom a Rumst v Belgii, zhruba na poloviční cestě mezi Bruselem a Antverpami. Festival se sem vrátí po covidové přestávce, po třech letech, mezeru ovšem organizátoři kreativně vyplnili virtuálními edicemi festivalu.

Report z posledního živého Tomorrowlandu naleznete zde: http://www.rave.cz/3212/tomorrowland-oslavil-15-rocnik/

Report z prvního digitálního Tomorrowlandu naleznete zde: http://www.rave.cz/7056/report-z-tomorrowlandu-2020/

Report z druhého digitálního Tomorrowlandu naleznete zde: http://www.rave.cz/10243/aftermovie-z-druheho-digitalniho-tomorrowlandu/ 

Normální cesta ke vstupenkám je sice bohužel uzavřena, ale fanoušci, kteří by se Mekky elektronické taneční hudby přesto chtěli zúčastnit, nemusí klesat na mysli. Jednak jsou k dostání stále ještě balíčky Global Journey, které spojují samotné lístky s dopravou a pobytem (například jsou k dispozici stále ještě lety z Berlína či Mnichova nebo balíčky bez dopravy, jen s ubytováním), a jednak byl spuštěn oficiální waiting list. Tak neváhejte a utíkejte, ať se v létě na Holy Grounds Of Tomorrowland potkáme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *