Nora En Pure přiveze Purified ke Křižíkově fontáně

Co je to Purified? Na začátku to bylo jméno radioshow, kterou Nora En Pure připravuje každý týden už asi 8 let. A krom toho, že s Purified Radioshow před pár týdny oslavila její 300. epizodu a jmenuje se tak i label Purified Records, úspěch této značky dal vzniknout i sérii Purified eventů pořádaných různě po světě. A právě na tyto akce si Nora zve zajímavá melodic deep house a techno jména, jejichž produkce zazněla v její radioshow.

A další pokračování noci Purified je v plánu na neděli 24.7. do Prahy. V historii těchto eventů to bude už druhá pražská zastávka, jen klubové prostředí SaSaZu tentokrát vystřídá krásná venkovní lokalita u Křižíkovy fontány. A jak se dá z termínu a místa tušit, bude se jednat o denní akci se začátkem odpoledne v 16h a koncem večer ve 22h.

Navíc Nora se v tomto případě rozhodla odehrát speciální tříhodinový „sunset set“. A jak už to u těchto Purified večírků bývá dobrým zvykem, stage bude mít spoustu přírodní dekorace pro zpříjemnění zážitku. Když si k tomu ještě představíte západ slunce a světelnou show Křižíkovy fontány, je jasné, že to bude audiovizuální nádhera.

O kvalitní support se postará trio evropských producentů. Prvním z nich je mladý talent z Holandska Mees Salomé, který vlétnul na scénu už ve svých 17 letech s úspěšným EP Equivalence. Dalším je švýcarsko/belgický producent Paradoks a třetím do party je neméně zajímavý producent Alex Breitling z Německa.

Událost na Facebooku

Nora En Pure – Purified 300
DAYS like NIGHTS Presents Mees Salomé at Nxt Museum
Paradoks Live at Mirador de la Figuerassa
Alex Breitling auf der Marksburg Braubach

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *