Z DUPLEXU ROVNOU NA IBIZU! THERESIA A D.K.O USPĚLI V UNIKÁTNÍ SOUTĚŽI DESPERADOS DJ NO. 1

Na rooftopu pražského klubu DupleX se uskutečnila party pod taktovkou hudební televize ÓČKO. Své sety ve stylu house music odehráli tři finalisté unikátní soutěže Desperados DJ No. 1, nicméně pouze dva z nich budou mít jedinečnou příležitost k prezentaci na Ibize, kde si zahrají v místních klubech, navštíví kurz DJské školy Ibiza Blau Music School a setkají se se slavnými kolegy z hudební branže.

Porota ve složení Chris Sadler, Subgate a Tokátko

„Bylo strašně složité se rozhodnout, protože všichni tři finalisté předvedli skvělé výkony a každý ukázal svou přidanou hodnotu,“ nechal se slyšet Tokátko, jeden ze členů poroty a booking manager DupleXu.

Theresia

„Všichni tři mají před sebou skvělou kariéru. Rado Van Bee se dnes ukázal jako dokonalý warm-uper a jeho set se dokonale hodil k probíhajícímu západu slunce, D.K.O ze Slovenska zase neměl domácí publikum, ale přesto dokázal strhnout parket a zařadil i svůj vlastní track a Theresia jakožto newcomer rozptýlila obavy, že bude mít trému a předvedla sebevědomou party okořeněnou hrou na elektronické bicí,“ doplnili Tokátka v hodnocení i zbylí dva členové poroty, Subgate a Chris Sadler.

D.K.O

Vítěz soutěže, o kterém se rozhodne přímo na Ibize, natočí profi videoklip ke svému vlastnímu tracku, stejně jako loňský vítěz DJ VIIITO. Ten nesměl na střeše DupleXu chybět a svým vystoupením publikum skvěle roztančil, zatímco porota rozhodovala o tom, kdo se vydá na Ibizu. „Fakt stojí za to vyhrát tuhle soutěž, usnadnilo mi to vzestup o 200%,“ zhodnotil VIIITO pro ÓČKO, kam ho loňský ročník posunul.

Rado Van Bee

První postupové místo nakonec získala mladá talentovaná DJka a bubenice Theresia a z pomyslného druhého místa se na Ibizu podívá slovenský producent a energický DJ D.K.O. Na třetím místě pak skončil DJ Rado Van Bee, kterého do soutěže nominovalo Fajn radio. To nejlepší z celého večera odvysílala televizní stanice ÓČKO v premiéře pořadu ve čtvrtek 14. září v 17:30.

Vyhlášení vítězů

Party si užívali také známí influenceři, kteří pro sociální sítě ÓČKA prozradili své největší party trapasy 🙂

Vítězná dvojice D.K.O a Theresia

Akce v DupleXu se vydařila bez chyby a pokračovala i po 22. hodině na afterparty, kde kromě vítězů D.K.O a Theresie zahráli i všichni porotci. Zajímavou kombinaci tech-housu a melodic techna předvedli v B2B setu Subgate s Tokátkem a publikum se rozjelo tak, že se pak jen málokomu chtělo odejít z parketu. Noc pak završil Chris Sadler.

Moderátorky večera: Veronika Blažková z ÓČKO TV a Barbora Dvorská z Fajn radia

všechny epizody projektu

credit–photo by: Vojta Resler


Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO STAR, ÓČKO EXPRES a ÓČKO BLACK jsou součástí multimediální skupiny MAFRA.

Partneři projektu: Desperados, Kooperativa pojišťovna, a.s., DupleX, KitKat, Invia, The Monkey Bar Prague, Fajn radio, Vinyl Bar DJ School, Ibiza Blau Music.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *