Z DupleXu rovnou na Ibizu! Theresia a D.K.O uspěli v unikátní soutěži Desperados DJ No. 1!

Na rooftopu pražského klubu DupleX se uskutečnila party pod taktovkou hudební televize ÓČKO. Své sety ve stylu house music zde odehráli tři finalisté unikátní soutěže Desperados DJ No. 1, nicméně pouze dva z nich budou mít jedinečnou příležitost k prezentaci na Ibize, kde si zahrají v místních klubech, navštíví kurz DJské školy Ibiza Blau Music School a setkají se se slavnými kolegy z hudební branže.

Porota ve složení Chris Sadler, Subgate a Tokátko

„Bylo strašně složité se rozhodnout, protože všichni tři finalisté předvedli skvělé výkony a každý ukázal svou přidanou hodnotu,“ nechal se slyšet Tokátko, jeden ze členů poroty a booking manager DupleXu.

Theresia

„Všichni tři mají před sebou skvělou kariéru. Rado Van Bee se dnes ukázal jako dokonalý warm-uper a jeho set se dokonale hodil k probíhajícímu západu slunce, D.K.O ze Slovenska zase neměl domácí publikum, ale přesto dokázal strhnout parket a zařadil i svůj vlastní track a Theresia jakožto newcomer rozptýlila obavy, že bude mít trému a předvedla sebevědomou party okořeněnou hrou na elektronické bicí,“ doplnili Tokátka v hodnocení i zbylí dva členové poroty, Subgate a Chris Sadler.

D.K.O

Vítěz soutěže, o kterém se rozhodne přímo na Ibize, natočí profi videoklip ke svému vlastnímu tracku, stejně jako loňský vítěz DJ VIIITO. Ten nesměl na střeše DupleXu chybět a svým vystoupením publikum skvěle roztančil, zatímco porota rozhodovala o tom, kdo se vydá na Ibizu. „Fakt stojí za to vyhrát tuhle soutěž, usnadnilo mi to vzestup o 200%,“ zhodnotil VIIITO pro ÓČKO, kam ho loňský ročník posunul.

Rado Van Bee

První postupové místo nakonec získala mladá talentovaná DJka a bubenice Theresia a z pomyslného druhého místa se na Ibizu podívá slovenský producent a energický DJ D.K.O. Na třetím místě pak skončil DJ Rado Van Bee, kterého do soutěže nominovalo Fajn radio. To nejlepší z celého večera odvysílala televizní stanice ÓČKO v premiéře pořadu ve čtvrtek 14. září v 17:30.

Vyhlášení vítězů

Party si užívali také známí influenceři, kteří pro sociální sítě ÓČKA prozradili své největší party trapasy 🙂

Vítězná dvojice D.K.O a Theresia

Akce v DupleXu se vydařila bez chyby a pokračovala i po 22. hodině na afterparty, kde kromě vítězů D.K.O a Theresie zahráli i všichni porotci. Zajímavou kombinaci tech-housu a melodic techna předvedli v B2B setu Subgate s Tokátkem a publikum se rozjelo tak, že se pak jen málokomu chtělo odejít z parketu. Noc pak završil Chris Sadler.

Moderátorky večera: Veronika Blažková z ÓČKO TV a Barbora Dvorská z Fajn radia

všechny epizody projektu

credit–photo by: Vojta Resler


Hudební stanice ÓČKO, ÓČKO STAR, ÓČKO EXPRES a ÓČKO BLACK jsou součástí multimediální skupiny MAFRA.

Partneři projektu: Desperados, Kooperativa pojišťovna, a.s., DupleX, KitKat, Invia, The Monkey Bar Prague, Fajn radio, Vinyl Bar DJ School, Ibiza Blau Music.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *