Halový Rave s Mauro Picotto je skoro za dveřmi!

Ano, čtete dobře. Opravdová legenda techna i elektronické hudby obecně a mistr svého řemesla Mauro Picotto se po dlouhé době znovu vrací do ČR.

Mauro je umělec, který hned několikrát vyhrál ocenění “nejlepší mezinárodní DJ”, byl dlouholetý rezident největšího klubu na světě Privilege Ibiza a je známý svými nesmrtelnými hitovkami, které zdobily žebříčky po celém světě. Např. Komodo, Lizard, Proximus nebo Unthinkable pozná po přehrání refrénu snad každý. Přestože Mauro nějakou dobu produkoval trance či house a dostal se do povědomí široké veřejnosti hlavně počiny v těchto stylech, ze své 39leté kariéry za mixem se více než 25 let věnoval technu. A k technu se nedávno znovu vrátil, což dokazuje i jeho poslední videoset z PAROOKAVILLE 2023.

PAROOKAVILLE 2023 | Mauro Picotto

Mauro vystoupí již 3. 11. 2023 v Ostravě v klubu Brickhouse v dolnovítkovickém areálu na pokračování úspěšné halovky pod taktovkou #wehypetechno. V březnu tento prostor vyprodala Marika Rossa a teď tomu nejspíše nebude jinak. Komunita #wehypetechno pod vedením Dannyho Brighta zaujala netradičním stage-designem ve formě červené laserové klece, která navštěvníkům vyrazila dech. Tentokrát bude stage-design dokonce ještě vylepšen a raveři se mohou těšit na laserovou stěnu přes celé pódium a kolmo na to beam-světelnou vertikální zeď. Danny slibuje, že taková stage tady ještě nebyla. Tak jsme zvědaví.

A jaký bude zbytek line-upu? 
Každý si tam najde to své. 

Z Polska dorazí zahrát slavní COCOLINO /PL

Marcin a Paweł, polské techno duo produkující tech-house a techno již více než 15 let, pravidelně hrající v hlavních časech na většině velkých polských eventů poprvé navštíví Ostravu! Jejich vynikající tracky vyšly na labelech po celé Evropě i mimo ni a každým rokem jsou slavnější. Jejich vystoupení se nedá předvídat, ale tušíme, že se svým soundem budou vynikajícím supportem pro Maura Picotta a roztančí vás tak, že zapomenete na svět. 

Chutná vám hard-techno v ženském podání? 
Těšte se na ROSANA RABUZA /SLO!

Hard-techno princezna původem ze Slovinska, v současné době žijící v Rakousku, pravideně podporující hvězdná jména nejen ve svém rezidentním klubu Bunker, nám přijede naložit svým svižným soundem. Inspirací jí je například Svetec nebo Trym a dle jejího posledního setu se máme na co těšit!

Je libo kvalitní hypnotic / raw techno? 
Od toho je tady HASKY /SK!

Jeden z nejvlivnějších slovenských techno DJs, zakladatel uskupení Techno Gang, moderátor pravidelného Techno Podcastu, organizátor eventů a hlavně dlouholetý producent právě v jednom z původních ryzích techno stylů – hypnotic a RAW. 

Dáte si moderní svižné techno až hard-techno s melodickými prvky ve stylu Alignment? 
Tohle vám naservíruje DANNY BRIGHT.

Český DJ již více než 15 let sdílí pódium se zahraničními headlinery na českých top festivalech a v klubech. Danny miluje hudbu, miluje DJing, miluje párty. Jeho sety jsou energické, plné syrových industriálních zvuků, ale i líbivých melodií a basových linek. Danny od začátku roku 2023 hraje ze 2-3 CDJs, externího sampleru a kláves. Díky tomuto hybridnímu setupu jsou jeho sety zajímavé na pohled i na poslech a také obohacené o syrové zvuky synťáku Arturia nebo samply. Techno hraje od roku 2014 a jeho sound kontinuálně prochází vývojem. V tuto chvíli ho baví právě ono svižné moderní techno a hard-techno s melodickými prvky.

A do startu rozjezd hutným a temným tech-housem? 
O to se postárá A.HIM /PL!

A.HIMův hutný tech-house je známý po celém Polsku, přestože jeho hlavní základna je v blízkých Katowicích, kde pravidelně vystupuje ve svém domovském klubu SIXA. Je to zároveň jeden z nejvlivnějších lidí na lokální klubové scéně a my se moc těšíme jak nás roztančí svými hutnými beaty!

Posledních 150 lístků z poslední vlny předprodeje je aktuálně v prodeji a my doporučujeme si vstupenku pojistit, protože na minulém eventu bylo vyprodáno již před samotnou akcí a na místě jsme pouštěli jen omezený počet osob.

FB Událost najdeš zde https://fb.me/e/1nF14QhMt  

vstupenky koupíš tady https://t.ly/ldOGH

Cílem #wehypetechno komunity je spojovat posluchače všech techno sub-žánrů a to pro vás prozatím dělají pomocí rozbíhajících se aktivit ve formě podcastů, rádio-show a eventů. Další aktivity přijdou v příštím roce.

Tak příjďte podpořit a pobavit se na techno legendu Maura Picotta!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *