Benefice pro DJane Shealu

V pražském klubu Centrála se 13. 1. uskuteční benefiční taneční akce (psytrance), která je určena na podporu brněnské DJane Shealy. Vstup na akci je zdarma.

Sheala je pohodová holka z Brna, kterou známe z tamních psytrance akcí. Kdysi si ji pamatuji ještě tancující. Ale již tenkrát nohy a tělo prý bolely. A v tomto případě se z toho nešlo vyspat jako běžně v neděli po akci. Je bojovnice, snaží se zlepšovat situaci lidí s handicapem, což je často boj s větrnými mlýny. Občas přemýšlí, jestli její snaha o změnu paradigmatu má cenu. Hobby DJjing nepověsila na hřebík a my si ji tuto noc poslechneme v rámci technických možností takto: buď bude Sheala hrát živě přes streaming nebo její set bude přednahraný a na parket bude mířit kamera. Obraz z ní bude přenášený Sheale domů do Brna (pokud to z podzemí zvládneme tak online, jinak se na to mrkne později). Za DJským stolkem bude telka/monitor, kde bude Sheala (buď online nebo přednahraná u svého setu).

Shealu doplní DJs, kteří to také občas neměli zdravotně jednoduché (jako většina lidí), i když ne na jejím kontinuálním levelu. Tedy zde je pro tuto akci sestavený EX-LAZAR DJ TEAM ;):

GONDAR (GoodLifeMethods.Gondaria.com). Kdysi nízká imunita, opakované záněty ramene a karpálních tunelů od dřepění u compu, únavový syndrom = kniha GoodLifeMethods.

CASPER. Operace páteře a několik let rehabilitace. Dnes cyborg s metalickými částmi v páteři.

DIMONZA (Neuro Surfers, UA). Kvůli aktivnímu životnímu stylu štamgast traumacenter.

SNAD (Otrozona). Jako dítě několikrát utekl hrobníkovi z lopaty z důvodu nedovyvinuté žaludeční záklopky, na což se přišlo až v pubertě.

Více zde: https://www.facebook.com/events/3542230839164791 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *