Startuje dvanáctá sbírka Show Your Help

Havlíčkobrodská uskupení BROaDcast a Show Your Help spojila síly a přivážejí do Havlíčkova Brodu Chrise Sadlera! 

Další mejdlo v rytmu house legendy Chrise Sadlera proběhne 27.1.2024 v klubu Oko!

Výtěžek z akce bude věnován na charitativní sbírku pro Štěpánka.

Pozor – kapacita akce je omezena na 150 lístků, tak neváhej!

Vstup: 200,-

Startujeme 12. sbírku s názvem Show Your Help. Pomozte Štěpánovi a jeho tátovi! 

Štěpán Horák (nar. 2020) je chlapeček z Chotěboře s opožděným psychomotorickým vývojem, projevy hyperaktivity, krátkodobou a rozptýlenou pozorností. V současné době je se svou starší sestrou v péči otce. Matka neměla pro děti vhodné finanční a bytové podmínky, proto se děti odstěhovaly k otci a matka na jejich potřeby nepřispívá ani s dětmi neudržuje dostatečný pravidelný kontakt. Štěpánův otec se snaží dětem nahradit kompletní rodinu, ale vzhledem k jeho zdravotnímu stavu a finančním podmínkám nemůže dětem poskytnout veškeré pomůcky vedoucí ke zdárnému vývoji dítěte.

Štěpán rád tráví čas venku, ale díky své hyperaktivitě nevydrží u činností delší dobu. Je nutné se zaměřit na aktivity, které povedou ke zklidnění chlapce. Vybrané finanční prostředky tak budou využity na speciální didaktické pomůcky (např. hry, knihy, vkládačky, atd.), počítač, tříkolku či jízdní kolo, ale i vybavení domácnosti (např. nábytek, hračky, atd.), náklady na provoz domácnosti Štěpánovy rodiny (např. účty za energie, vodné a stočné) či rehabilitace v rehabilitačních zařízeních a lázních.

Štěpánův otec kontaktoval Středisko rané péče Oblastní charity Havlíčkův Brod z důvodu opožděného vývoje u syna. Požadoval pomoc a podporu při výchově dítěte, v neposlední řadě také odborné rady ze sociálně-právní oblasti, které budou v této rodině klíčové. 

Pokud můžete, budeme rádi, když Horákovým v jejich nelehké situaci pomůžete i vy. Přijďte na naše akce, přihoďte něco do kasiček, kupte si naše tričko anebo můžete rovnou přispět na náš transparentní účet 2902725253/2010.

Děkujeme.

odkaz na akci: https://www.facebook.com/events/1539907556765334/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *