Hvězdný MORTEN, spolupracovník Davida Guetty, přijíždí do Prahy!

Fenomenální DJ a producent, který několik let vytváří hudbu se současnou DJskou jedničkou Davidem Guettou, se představí již 17. května v pražském OX Clubu v Praze. Morten se tak do ČR vrací po svém úspěšném letním vystoupení na festivalu Mácháč.

Senzace z Dánska, která se během velmi krátké doby dostala mezi absolutní špičku. To mu zaručila ojedinělost a originálnost jeho soundu, který sám nazývá Future Rave. S více jak 4,7 miliony posluchači na Spotify každý měsíc ho věrně znají i čeští posluchači, a to zejména díky jeho remixu na singl Titanium, který překonal 71 miliónů poslechů jen na platformě Spotify.

David Guetta se k jejich spolupráci vyjádřil v rozhovoru pro Billboard: Morten přišel s tímto nevšedním zvukem, a víte, že v dnešní době je těžké přijít s něčím novým, obzvláště v oblasti taneční hudby. Má mnohem více zkušeností s tvorbou akordů, melodií a strukturováním tracku, takže je opravdu zajímavé s ním spolupracovat. Navzájem se velmi doplňujeme a myslím, že to, co děláme, nezní jako někdo jiný. Už dlouho jsem nebyl tak nadšený z nového soundu jako právě teď.

Morten nechyběl ani na legendárním festivalu Tomorrowland či v nejlepším klubu na světe Hi Ibiza. V České republice se představí již 17. května v pražském klubu OX, který sídlí na Náměstí míru.

OX Club Prague otevřel své brány v září loňského roku a jde o bývalé prostory legendárního klubu Retro Music Hall, které po rekonstrukci dostaly novou tvář a modernější vybavení.

„Jsme rádi, že se nám po dlouhých vyjednáváních podařilo zabookovat hvězdu, jakou je Morten. Standardně totiž vystupuje na festivalech pro desítky tisíc lidí, a proto jeho show v pražském klubu bude skutečně unikátní záležitost.“ řekl manažer klubu Jiří Tregner.

Pro naše čtenáře jsme připravili speciální akci. Při objednávce stačí zadat kód „morten250“ a cena vstupenky se vám poníží o 250 Kč. V prodeji je aktuálně druhá vlna vstupenek za 650 Kč. S kódem tak zaplatíte pouze 400 Kč.

Vstupenky a rezervace na www.oxclubprague.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *