Tomorrowland Winter má kompletní line-up

V březnu 2020 se v krásném prostředí francouzských Alp znovu shromáždí 25 tisíc lidí, aby společně zažili týdenní dobrodružství plné sportovních zimních aktivit, hudby a hlavně párty. Druhý ročník Tomorrowland Winter proběhne ve dnech od 14. do 21. března.

L’Orangerie stage bude už od prvního dne hostit jména jako Charlotte de Witte, Lucas & Steve, Dave Lambert, Vini Vici, M.I.K.E. aka PUSH, Yves Deruyter, Yves V, Nervo, DJ Ward, Sound Rush, Coone nebo Ran-D. V úterý proběhne zahřívací párty a hlavní festivalový program v čele s Mainstage odstartuje ve středu. Na hlavní scéně festivalu se během středečního, čtvrtečního a pátečního odpoledne vystřídají Armin van Buuren, Sunnery James & Ryan Marciano, W&W, Nervo, MATTN, Dimitri Vegas & Like Mike, Bassjackers, Afrojack, Martin Garrix a další.

Dalšími lákadly jsou určitě Paul Kalkbrenner, dvojice Artbat, Joris Voorn, Kölsch, Stephan Bodzin (live) a další. Lyžařské středisko Alpe d´Huez Grand Domaine se nachází jen 1 hodinu cesty od Grenoblu, 2 hodiny od Lyonu a méně než 5 hodin od Paříže.

Kompletní info a časový line-up všech stageí najdeš na https://www.tomorrowland.com/en/winter/welcome

Atmosféru loňského prvního ročníku si můžete přiblížit v následujích záznamech.

Charlotte de Witte – Tomorrowland Winter 2019
Armin van Buuren – Tomorrowland Winter 2019

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *