Jak se mají slavní mušketýři z klubu Roxy?

Ve čtvrtek 16.dubna se díky pražskému klubu Roxy promění naše obývací pokoje v jeden poctivý dance-floor. K tanci a poslechu to neohroženě rozbalí jeho čtyři stateční rezident DJs: Chris Sadler, Michael C, Biodan a Subgate.

Napadlo nás trošku si je před hraním vyzpovídat, takže pokud vás zajímá, co se za měsíc v karanténě nového naučili, co podivného o sobě zjistili, jaká byla jejich poslední párty, jak prožili Velikonoce a co podniknou hned po skončení nouzového stavu, směle se začtěte.

Biodan
Ahoj, ahoj, asi jako všichni už umíme i u nás doma upéct chleba 🙂 Ale vážně. My s manželkou například neradi plýtváme jídlem, ale zároveň nás nebaví jíst 3 dny stejné jídlo. Takže se teď zaměřujeme na jídla, kde se základ dá s lehkou obměnou použít do dalších dvou, nebo i tří dnů. Díky těmto obměnám v další dny nás to jídlo pořád baví a máme 100% spotřebu toho co uvaříme. 
Dál je pro mě velké překvapení, že i když se stáváme jistojistě domácími alkoholiky, tak dokážeme pořád peníze ušetřit. Což je k zamyšlení do budoucna až tento stav pomine. No a také díky karanténě moje klasická výmluva, že na skládání muziky nemám čas už nefunguje. Takže jsem se do toho opět pustil a hrabu se v Abletonu. Jestli z toho vyleze nějaký track bude asi záležet na tom, jak dlouho tento stav bude trvat. 

Biodan

Poslední párty na které jsem hrál byla šílená. Bylo to se Skreamem v Roxy a kdo Skreama zná, tak ví jak mejdany s nim probíhají. Po Roxy jsme společně skončili v partičce lidí na Bukanýru, kde jsme pak ještě oba se Skreamem nečekaně hráli a pařili jsme až do konce.
Velikonoce proběhly tradičně jako každý rok. Dostal jsem na prdel za to, že jsem si na státní svátek, brzo ráno, když může moje drahá ještě spát, dovolil vzbudit ji nějakou nesmyslnou říkankou při snaze ji omladit. Ona to, že to dělám pro ni, viděla prostě trochu jinak 🙂 
Až nouzový čas skončí, pojedeme navštívit mojí mamku. 

Michael C
Zjistil jsem, že i když mám teď daleko víc volného času, stejně absolutně nezvládnu stihnout všechno, co bych si přál. Víc čtu i trávím čas outdoor sportem, na který se předtím kvůli práci bohužel tolika volných chvil nedostávalo. Sem tam se dokážu i něco učit, to bylo docela překvapení :). Znám se už dlouho, tak extra nic divného se snad neobjevilo :). Maximálně, že zvládnu vypít o hodně víc vína :).

Michael C

Hrál jsem na narozeninách jednoho klubu na Moravě, mejdan až do rána. Den předtím jsme si ale užili večírek se Skreamem v Roxy a ten rozhodně nesmí upadnout v zapomenutí :).  O další skvělou party v Brně 13.3. jsem ale už bohužel přišel.
O Velikonocích jsem dělal pečený roastbeef a naložil „legendární“ a pověstné Céčkovy pikantní utopence :). A tradičně byl na kole v terénu.
Těším se samozřejmě na první hraní, v tom jediném jsem omezován, na Dance rádiu jsem téměř každý den, sportovat můžu, dělat muziku taky, jen ten kontakt na mejdanech mi opravdu chybí.

Subgate
Těch věcí je hned několik. Trpím větší samomluvou než tomu bylo před nouzovým stavem a umím se častěji rozesmát nějakým vtipem, sám se směji svým statusům na sociálních sítích, ale jelikož jsou dny hubené i tlusté, čas od času je potřeba si pořádně vynadat a dát si nějaký ten trest, takže jsem si třeba v pátek zakázal dívat se na televizi. Dále jsem zjistil, že oplývám nesmírným talentem drezury domácích mazlíčků a můj techno králík Robert je vycvičen tak, že by mohl rázem do varieté. Ještě ho naučit skočit do krámu a všechno bude sluncem zalité. V neposlední řadě jsem se jako zarytý bordelář naučil uklízet a udělat si systém v uklízení a to je na vyznamenání si troufám tvrdit. 

Subgate

Poslední mejdan byl 29.2. naše OneWay label night v Chapeau Rouge, kde byl hostem portugalský producent Jan X, se kterým jsem strávil skvělý víkend v naší metropoli a kde hráli kolegové Tomas Sinn a Mycell. Skvělý mejdan, na který jakožto na poslední před obdobím streamů rád vzpomínám. 
O Velikonocích jsem po telefonu si lehce zakoledoval a virtuálně navštívil domácnosti blízkých a pak se věnoval dokompletování mého nového EPčka. 
A první věc co udělám, až to skončí? Půjdu do Roxy, dám si gin s tonicem a protancuju své umělecké střevíce.

Chris Sadler
K narozeninám jsem dostal synťák Behringer TD-3, což je klon legendární TB-303 od Rolanda. Naučil jsem se to ovládat, což nebylo jen tak. Aby to byl co nejvěrnější klon, má to i stejný (extrémně komplikovaný) systém programování jako původní TB-303 (pro představu, přesto, že je to jednoduchý monofonní synťák, měl TB-303 89-ti stránkový uživatelský manuál). Hned jakmile si to osvojil, složil jsem s tím track. 
No, a co jsem o sobě zjistil, není vůbec podivný a je to to, že pokud se nepohupuju za DJ pultem každý víkend a ani jednou za týden nechodím na squash, kila jdou nahoru alarmujícím způsobem.

Chris Sadler

Poslední párty byla v Trutnově. Hráli tam ještě Tráva a TGT a byla skvělá.
Velikonoce? Vzhledem k tomu, že jsme zavření doma, museli jsme čokoládový vejce pro syna schovat na terasu. Až to skončí, skočím na pivo s kamarádama a samozřejmě co nejdřív do mého druhého domova – Roxy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *