You’ve got me down by Spiriakos

Kouzelná: Ahoj Patriku, před nedávnem ti vyšlo další nové EP, my ti moc gratulujeme, mohl bys nám ho prosím představit a něco nám o něm povědět?
Spiriakos: Ahoj,děkuji…celé EP bylo koncipováno v žánru “Disco House” jakožto styl, který vyznávám..titulní skladba byla inspirována skladbou “In My Arms” od Purple Disco Maschine, která i vlastně sloužila jako referenční track – použil jsem podobný akordy Piana, ale v jiné tónině, vokál byl použit z nějakého sample packu, kytarovou slap bassu jsem udělal v Bass Fingers od Waves a zbytek Instrumentů v Sylenthu a v Divě 🙂 co se týče druhé skladby, bylo to dost obdobný, bicí jsem použil stejný, jen jsem vyměnil hi hats a top, hlavní vokál je ze sample packu PDM vol.1 zde jsem taky použil několik jeho samplů.

Jak a kde jsi EP nahrával?
Celé EP vzniklo v mém malém studiu..nejdříve jsem udělal skladbu “You’ve Got Me Down “ a poslal jako demo nahrávku na vydavatelství no a druhý den ráno jsem měl na práci druhou skladbu, to celé mi zabralo asi 1 měsíc.

A proč zrovna název You’ve got me down?
Výběr názvu skladby je vždy problém aspoň u mě, ale tentokrat jsem to měl jednodušší, protože těchto 5 slov obsahuje zpěv vokalistky a zdálo se mi to jako super název 🙂

EP obsahuje 2 skladby You’ve Got Me Down a Moonlight, která s těchto dvou skladeb je tvoje oblíbená? 🙂
Popravdě řečeno se mi líbí obě stejně, každá skladba je odlišná, ale ve výsledku jsou si něčím podobný a už se nemůžu dočkat až si je zahraju live.

EP ti vyšlo na labelu Sunset disco, jak jsi na tenhle label vůbec narazil
Paradoxně podle loga! Měl jsem otevřeny Google a dal jsem do vyhledávače – disco house labels – a bylo to!

A jaké jsou tvoje další plány?
Momentálně pracuji s Jorge Herrero na dvou skladbách, připravujeme EP a chtěli bychom ho dokončit než odjede do zahraničí…takže se nechte překvapit 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *