Na festival Svojšice 2021 míří Anfisa Letyago a Frank Kvitta

Po vzoru loňské menší edice festivalu Svojšice s podtitulem Techno Will Never Die proběhne 10. července 2021 další. Fanouškové kvalitního techna tak nebudou ani letos ochuzeni o tradiční open air v krásném prostředí svojšického amfiteátru, kde kromě předních domácích dýdžejů vystoupí i dva zahraniční hosté, italská „rising star“ Anfisa Letyago a matador německé techno scény Frank Kvitta.

„Letní festivalová sezóna byla opět s velkým otazníkem. Nakonec se sice kapacity i pro větší akce uvolnily, ale bohužel ani letos oslava již jednou odloženého 20. výročí festivalu neproběhne. Takto nákladnou velkou akci s několika velmi drahými umělci si ani v této rozvolněné době nemůžeme dovolit. Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl toto výročí dále nepřesouvat, protože slavit něco s dvou nebo tříletým odkladem mi nedává žádný smysl. Místo toho se budeme snažit udělat maximum v podmínkách jaké jsou, aby festival vše přečkal bez úhony a byl tu s námi minimálně dalších pár let. S tím souvisí i má prosba směrem k fanouškům: Pokud máte Svojšice rádi, moje vize je Vám blízká a chcete mi s ní pomoci, budu moc rád, pokud již zakoupené vstupenky na Svojšice – 20th Anniversary využijete na letošní ročník a nebudete je vracet.
Moc nám to pomůže,“ shrnuje situaci pořadatel Svojšic Petr Dzingel.


Anfisa Letyago

“I’m gonna put her on at Ultra next year, she’s a really talented live performer“, přesně to o ní řekl Carl Cox, který zároveň označil Anfisu Letyago jako breakthrough DJ / producer of 2019. Její skladbu So Good zařadil již o rok dříve do svého setu na Awakenings a i podpora od Adama Beyera, Radioslave nebo Charlotte de Witte na sebe nenechala dlouho čekat. Nepropásněte jedno z nejzajímavějších jmen současné new school techno scény, je totiž dost pravděpodobné, že jakmile se hvězda Anfisy Letyago ještě více rozzáří, bude pro většinu festivalů nedostupná.

Live @ Napoli

Frank Kvitta

Matador německé techno scény s mexickými a českými kořeny, který to s publikem opravdu umí! Má pověst profesionála, který prošel tou nejlepší techno školou – jeho kariéru odstartoval Sven Väth a později byl přizván do bookingové agentury a labelu Kne´Deep, který založil DJ Rush. V jeho podání to bude hodně rychlý a hutný techno set, který rozhodně nebude nikoho nudit. 

Live @ Technozone

Za českou a slovenskou scénu vystoupí Orbith, Džejár, Subgate, Tibiza, Think & Thick, Kaisersoze a CarlW, které doplní Luke Sun z Německa.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketstream.

Aktuální informace najdete na www.svojsice.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *