Balaton Sound oznamuje druhou vlnu headlinerů

Nově oznámení headnlineři

Richie Hawtin / Deborah De Luca / FISHER / Sven Väth / Jamie Jones & Joseph Capriati / Chris Liebing / Meduza / Pan-Pot / Reinier Zonneveld (live)

Balaton Sound, největší plážový festival v Evropě, oznámil druhou vlnu vystupujících na Elrow a B Stage. Program nabízí jedny z největších jmen současného techna, minimal a house music, které doprovodí unikátní zvuková a světelná produkce.  Od 29. června do 2. července pláž u jezera Balaton tak více jak 40 nově oznámených jmen doplní  hvězdy jako jsou Martin Garrix, Marshmello, Alesso, Becky Hill, Paul Kalkbrenner, Paul Van Dyk a mnoho dalších.


Nové oznámení přináší obrovský výběr nových headlinerů a světovou špičku mezinárodních DJs včetně techno legendy Richie Hawtina. Mezi další oznámené hvězdy patří Deborah De Luca, FISHER, Sven Väth a mnoho dalších, kteří se připojí k už tak nabitému programu, jemuž kralují jména jako Martin Garrix, Lost Frequencies, Marshmello a řada dalších.

Mezi další nová žhavá jména budou patřit britský techno DJ a producent Jamie Jones nebo italský DJ Joseph Capriati, který se v poslední době stal jedním z nejžádanějších headlinerů globálního klubového a festivalového okruhu. Do výjimečného programu se přidává také německá techno legenda a zakladatel labelu CLR Chris Liebing, německé techno duo Pan-Pot a italský House music trip Meduza. Navíc jeden z největších úkazů dnešní techno scény, Reinier Zonneveld, ukáže publiku Balaton Sound svůj jedinečný živý set, který otřese tanečním parketem. S legendárními DJs a umělci, kteří letos tvoří program, slaví Balaton Sound 2022 svůj plný návrat na festivalovou mapu Evropy!

Balaton Sound 2022 nabídne jeden z nejzajímavějších VIP zážitků v Evropě. Bude zahrnovat zcela nový elrow VIP prostor s Rousseau efektem a exotickou džunglí s exkluzivními DJ sety a výhledy na hlavní elrow stage. Pro ty, kteří se chtějí ochladit a užít si slunce, bude VIP břeh nabízet ochlazení a plážové večírky u luxusního bazénu.

► Událost: https://www.facebook.com/events/231729049067743/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *