Největší ikona světové taneční scény Carl Cox roztančí Křížíkovu fontánu

Když největší ikona světové taneční scény Carl Cox naposledy vystoupil v Česku, bez problémů vyprodal hokejovou halu a krátce poté dvě prémiové párty v SaSaZu. Nyní se jeden z nejoblíbenějších Dj na světě chystá v Praze pokořit další místo. V sobotu 1. srpna 2020 zahraje na Křížíkově fontáně. Jeho značka PURE, která vyhrála nejlepší událost léta 2017 na Ibize, dorazí také do České republiky, přímo do centra Prahy uprostřed léta. Na hlavní Fountain Open Air stage před Coxem vystoupí například duo z Ibizy Nuff & Lekno, Misa Salacova, Subgate, Lucca nebo věrný parťák Carla Coxe, Eric Powell. Vstupenky na vystoupení jsou v prodeji v síti TicketLIVE.

„Carl Cox ani po více jak třiceti letech za mixážním pultem neztrácí elán a stále umí do svých setů vložit unikátní náboj a energii. Jeho program PURE, se kterým sklízí ovace po celém světě, se zaměřuje na oslavu techna a house music a samotný Dj dbá i na to, aby byl doprovázen neuvěřitelným zvukem,“ říká promotér eventu Dalin Vajčner a láká také na další vychytávky Pure Open Air festivalu, který zpestří holografická show, 3D projekce, multimediální show a pyrotechnika. 

Carl Cox již léta obohacuje scénu o našlápnuté groovy projekty, jež zákonitě roztancují každého, kdo se jen projde kolem tanečního parketu. A nejinak tomu bude i v Praze. Slavný Dj, který původně pochází z Barbadosu, se na hudební scéně začal objevovat v 80. letech. V roce 1986 se přestěhoval do Brightonu, kde hrával po místních klubech. Proslavil se o dva roky později, kdy jako vůbec první Dj zapojil do setu třetí gramofon. Vysloužil si tak přezdívku „Tří-gramofonový mág“.

„Jeho energie se brzy stala pověstnou. V roce 1997 byl vyhlášen vítězem prvního ročníku ankety světový Dj roku časopisu Dj Mag a od té doby se neustále drží v první desítce či těsně za ní,“ dodává osobní kamarádka Djka Lucca.

Vstupenky na PURE festival jsou v prodeji v síti TicketLIVE, v nabídce jsou v omezeném množství také vstupenky VIP a Gold.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *